Znajdź nas na mapie

KASKAT SP. Z O.O.

SIEDZIBA FIRMY:
ul.Husarska 10
66-400 Gorzow Wlkp.
Polska
ZAKŁAD PRODUKCYJNY:
ul.Kostrzynska 89
66-400 Gorzow Wielkopolski
Polska
tel. +48 95 722 40 02
tel. +48 95 725 31 10
fax. +48 95 720 48 53
VAT: PL 599-24-15-208
Spółka została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, KRS 0000 198813

ZARZĄD

Stanislaw Franczak

Stanislaw Franczak

Prezes Zarządu

Dyrektor Zarządzający

tel.: +48 95 735 18 11
fax.: +48 95 720 48 53
e-mail: stanislaw@kaskat.com

Andrzej Kłok

Andrzej Kłok

Wiceprezes Zarządu

Szef Działu Zakupów

tel.: +48 95 725 31 12
mob.: +48 503 042 006
e-mail: andrzej@kaskat.com

DEPARTAMENT HANDLU

Bartek Franczak

Bartek Franczak

Dyrektor Handlowy

tel.: +48 95 725 31 18
mob.: +48 600 995 455
e-mail: bartek@kaskat.com

Łukasz Mokrzycki

Łukasz Mokrzycki

Senior Trader

tel.: +48 95 722 40 02
mob.: +48 728 867 097
e-mail: lukas@kaskat.com

Khaled Alkhateeb

Khaled Alkhateeb

Senior Trader

tel. +48 95 725 31 10
mob.: +48 606 846 478
e-mail: alkhaled@kaskat.com

Joanna Mazurek

Joanna Mazurek

Senior Trader

tel.: +48 95 725 31 13
mob.: +48 606 335 719
e-mail: joanna@kaskat.com

Małgorzata Stręk

Małgorzata Stręk

Senior Trader

tel.: +48 95 725 31 10
mob.: +48 604 232 526
e-mail: gosia@kaskat.com

Maciej Gizal

Maciej Gizal

Trader

tel. +48 95 725 31 10
mob.: +48 532 133 478
e-mail: maciej@kaskat.com

Karthik Pandurangan

Karthik Pandurangan

Trader

tel.: +48 95 725 31 10
mob.: +48 606 468 778
e-mail: karthik@kaskat.com

Ola Vasylenko

Ola Vasylenko

Trader

tel. +48 95 725 31 11
mob.: +48 602 400 636
e-mail: ola@kaskat.com

DEPARTAMENT LOGISTYKI I DOKUMENTÓW

Daniel Tomaszewski

Daniel Tomaszewski

Szef Działu Logistyki

tel.: +48 95 725 45 03
mob.: +48 608 070 465
e-mail: daniel@kaskat.com

Łukasz Wasiak

Łukasz Wasiak

Logistyk

tel.: +48 95 725 45 03
mob.: +48 666 079 250
e-mail: lukasz@kaskat.com

Sylwester Fabian

Sylwester Fabian

Logistyk

tel.: +48 95 725 45 03
mob.: +48 882 438 900
e-mail: logistyka@kaskat.com

Maria Bielska

Maria Bielska

Asystent Eksportu

tel.: +48 95 725 45 03
mob.: +48 602 400 636
e-mail: maria@kaskat.com

DOCUMENTARY DEPARTMENT

Jacek Dykas

Jacek Dykas

Administrator Działu Dokumentów

tel.: +48 95 725 45 04
mob.: +48 504 212 032
e-mail: jacek@kaskat.com

Iwona Grybko

Iwona Grybko

Specialista ds Dokumentów

tel.: +48 95 725 45 04
mob.: +48 728 347 011
e-mail: iwona@kaskat.com

FINANCIAL DEPARTMENT

Robert Studziński

Robert Studziński

Dyrektor Finansowy

tel.: +48 95 725 31 10
mob.: +48 882 438 901
e-mail: robert@kaskat.com

Beata Buczyńska

Beata Buczyńska

Księgowy

tel.: +48 95 725 31 15
mob.: +48 668 318 145
e-mail: beata@kaskat.com

= = = = =

Katarzyna Pietraszkiewicz

Katarzyna Pietraszkiewicz

Asystent Dyrektora Zarządzającego

tel.: +48 95 722 40 02
mob.: +48 602 102 680
e-mail: kasia@kaskat.com

Maryna Chechat

Maryna Chechat

Specialista ds Jakości

tel.: +48 95 725 31 19
mob.: +48 608 622 454
e-mail: maryna@kaskat.com

Tomasz Januszonek

Tomasz Januszonek

Kierownik Produkcji

mob.: +48 728 867 175
e-mail: tomek@kaskat.com

Renata Olszewska

Renata Olszewska

Kadry

tel.: +48 95 725 31 19
mob.: +48 660 528 504
e-mail: renata@kaskat.com

Google+